Lahodná cukrová vata


Nenajde se snad nikdo, kdo by alespoň jednou v životě neochutnal cukrovou vatu. A mnozí z Vás nám jistě dají za pravdu, když se odvážíme říct, že cukrová vata je lahůdkou mezi cukrovinkami.

BAREVNÉ SLADKÉ KLUBÍČKO

Vzpomeňte si na pouť, na tu směsici barev, zvuků, vůní a chutí, na opékané párky s hořčicí, turecký med, kornoutky se zmrzlinou, perníčky a ještě na něco ..… na stánek, kde se točila cukrová vata, a vzápětí i na okamžik, kdy si po svolení rodičů odnášíte na špejli to velké, nadýchané a barevné klubko cukrové pochoutky, která se vám rozplyne na jazyku.

S naší cukrovou vatou se můžete vrátit do svého dětství a tento okamžik si připomenout. Zaručujeme Vám, že si na cukrové vatě pochutnáte. Cukrová vata má fantastickou chuť, kterou nelze ničím nahradit. Cukrová vata je prostě jedinečná.

cukrová vata detail výroby
žena s cukrovou vatou

JEMNÁ CHUTNÁ VLÁKNA

Cukrová vata je cukrovinka stará více jak 500 let. Její výroba spočívá v roztavení krystalického cukru při teplotě 200 °C na karamel, který je pak vháněn do rychle se točícího stroje, kde se hmota ochlazuje a zpátky cukernatí. Vzniklá velmi jemná vlákna se namotávají na špejli a dobrota je na světě.

Na výrobu cukrové vaty používáme ochucený a zabarvený cukr nejvyšší kvality. Pamlsek vyrábíme v pestré nabídce barev a chutí. V barvě růžové, zelené, modré nebo žluté. V chuti banánové, ostružinové, jablečné, tutti frutti, třešňové, jahodové, malinové, citrónové, pomerančové, kiwi nebo vanilkové.

Cukrovou vatou uděláte radost návštěvníkům například na dnech otevřených dveřích, na Dnech dětí, výstavách nebo veletrzích.